Крижинка
заступник Директора
Ігор Валентинович Юрченко
  • ДАТА НАРОДЖЕННЯ 14.04.1966
  • КАТЕГОРІЯ Друга
  • КРАЇНА Україна

БІОГРАФІЯ

Ігор Валентинович Юрченко, Заступник Директора ДЮСШ «Крижинка», є живим прикладом пристрасті та відданості хокею. Його спортивна кар'єра розпочалася в рідній «Крижинці» під керівництвом Анатолія Дуліна, але його шлях до успіху не був легким. Після служби в Радянській армії Юрченко повернувся до хокею, представляючи ШВСМ Київ, перш ніж вирушити за кордон, де зіграв за «Таллекс», «Траффорд Метрос» та «Castlereagh Knights».

Повернувшись в Україну в середині 90-х, Юрченко став ключовим гравцем для «Сокола» та «Беркута», здобувши численні перемоги на чемпіонатах Східно-Європейської хокейної ліги та чемпіонату України. Він також представляв національну збірну на світових чемпіонатах, де відзначився своєю грою.

Завершивши ігрову кар'єру, Юрченко не покинув хокейний світ, а перейшов до тренерської та управлінської діяльності в «Крижинці», де з 2005 по 2014 рік обіймав посаду директора. Нині як заступник директора він продовжує вкладати свій досвід у розвиток молодих талантів, допомагаючи формувати нове покоління хокеїстів в команді «Крижинка-Кепіталз». Його невичерпна праця та пристрасть до хокею надихають і мотивують молодь досягати нових вершин.