Крижинка
Екіпіровка
Налокітники
Хокейні налокітники захищають цей важливий суглоб та інші частини рук від ударів об лід. Шайби, що летять, удари, зіткнення та падіння можуть спричинити пошкодження ліктя; хоча про налокітники іноді думають не в першу чергу, вони є важливою частиною вашого захисного комплекту.
Краги
Краги допомагають хокеїстам запобігти синцям і ударам по руках і запобігають подряпинам від льоду. Верхня підкладка та великий палець призначені для захисту гравця від хокейних шайб, що летять, і хокейних ключок суперників.
Шолом і маска
Хокейний шолом носять хокеїсти, щоб захистити голову від можливої травми під час удару шайбою, ключками, ковзанами, чи ударами об лід. Оболочка хокейного шолома зазвичай виготовляється з речовини під назвою вінілнітрил, яка розсіює силу від точки контакту, тоді як вкладиш може бути виготовлений або з вінілнітрилової піни, спіненої поліпропіленової піни або іншого матеріалу для поглинання енергії, щоб зменшити ймовірність струсу мозку.
Захист шиї
Захист для шиї забезпечує необхідний захист для шиї та горла гравців, знижуючи ризик отримання травм від можливих ударів і зіткнень об лід. Вони розроблені для поглинання ударів і запобігання травмам від зіткнень на високій швидкості та контакту з ключками, шайбами та іншими гравцями.
Шорти
Хокейні шорти - це захисне спорядження від колін до талії для хокеїстів. Шорти мають різну підкладку в залежності від того, чи носять їх воротарі чи польові гравці (нападники та захисники), а також в залежності від виробника.
Ракушка
Ракушки знижують ризик травм, захищаючи пах від удару шайбою чи іншою людиною. Ракушки, або захисні чашки, пом'якшують удари в пах, одночасно переносячи удар від дуже чутливих і вразливих частин тіла.
Нагрудник
Нагрудник є важливою частиною захисного спорядження для хокеїстів, забезпечуючи важливий захист для верхньої частини тіла, забезпечуючи свободу рухів під час гри.
Джерсі/Майка
Хокейний светр або джерсі — це частина одягу, яку носять гравці в хокей, для закриття верхньої частини тіла.
Наколінники
Щитки на гомілки в основному призначені для захисту ваших гомілок від шайб і хокейних ключок (зачепи та удари), а також для захисту колін від льоду під час падіння. Моделі середнього та високого класу також захищають ваші литки.
Ковзани
Хокейні ковзани мають жорсткий черевик, який зазвичай виготовлений із синтетичного матеріалу, наприклад, із пластику, і призначений для захисту ніг від влучання шайби, хокейних ключок і ковзанів інших гравців.
Гамаші
Гамаші - це носки від щиколотки до стегна, який носять хокеїсти поверх захисного спорядження. Вони облягаючі, традиційно виготовляються з бавовняного або синтетичного трикотажу в рубчик.
Ключка
Хокейна ключка — це спортивний інвентар, який використовується гравцями для ведення шайби, щоб штовхати, бити, пасувати шайбу під час гри з метою переміщення по ігровій зоні за допомогою ключки, а потім спробувати забити.
Партнерство та підтримка