Крижинка
Тренер
Ігор Миколайович Архипенко
  • ДАТА НАРОДЖЕННЯ 03.01.1977
  • КАТЕГОРІЯ Вища
  • КРАЇНА Україна

БІОГРАФІЯ

Ігор Архипенко, директор ДЮСШ "Крижинка" і тренер вищої категорії, є ключовою фігурою у розвитку молодих хокеїстів в Україні. Народився 3 січня 1977 року в Києві, Ігор почав свій шлях у хокеї у трьох провідних школах міста: "Сокіл", "Атек" та "Крижинка". Як гравець, він захищав кольори команд "Крижинка", "Ірбіс", та "Київ", зарекомендувавши себе як талановитий спортсмен.

З 2001 року Архипенко присвятив себе тренерській діяльності в "Крижинці", де його вихованці дванадцять разів виборювали золото на юнацьких та юніорських чемпіонатах України. Особливо вражаючим був успіх його команди 2003 року народження, яка посіла перше місце на турнірі в Денвері (США) у 2017 році.

Багато його вихованців стали важливими гравцями юніорських, молодіжних та національних збірних України. Ігор двічі працював асистентом головного тренера юнацької збірної України у 2013 та 2016 роках, демонструючи високий рівень професіоналізму та відданості розвитку хокею. Крім роботи з молоддю, він також успішно тренував дорослі команди, зокрема був головним тренером "Крижаних Вовків". З 2023 року приєднався до тренерського складу ХК “ Київ Кепіталз”.

Олександр Павлович Сухенко
Олександр Павлович Сухенко
Тренер
Олег  Юрійович Нікулін
Олег Юрійович Нікулін
Тренер
Василь Валентинович Бобровников
Василь Валентинович Бобровников
Тренер
Олександр Миколайович  Федоров
Олександр Миколайович Федоров
Тренер