Крижинка
Тренер
Олександр Павлович Сухенко
  • ДАТА НАРОДЖЕННЯ 14.07.1973
  • КАТЕГОРІЯ Перша
  • КРАЇНА Україна

БІОГРАФІЯ

Олександр Сухенко, тренер-викладач першої категорії в ДЮСШ "Крижинка", є одним з найвизначніших тренерів України у хокеї. Його спортивна кар'єра розпочалася у легендарній школі "Сокіл", де він виступав за ряд українських команд, включаючи Сокіл, ШВСМ, Крижинка, Атек, Беркут, Компаньйон, а також за ХК Донбас і ХК "Дніпровські Вовки". Завдяки своєму таланту, Олександр також мав можливість представляти Україну на міжнародній арені, зокрема в Чемпіонаті Угорщини.

З 2009 року Сухенко присвятив себе тренерській роботі в "Крижинці", де його невтомна праця і фахівці принесли видатні результати. Його вихованці неодноразово виборювали високі нагороди на Чемпіонаті України і міжнародних турнірах. Особливо вражаючим було здобуття золотих медалей вихованцями 2007 року народження на Всеукраїнських змаганнях у 2019 році. Під його керівництвом, молодіжна команда "Крижинка-Кепіталз" двічі поспіль здобула золоті нагороди у молодіжному чемпіонаті України, підтверджуючи високий рівень тренерської майстерності Олександра Павловича.

Завдяки своєму незламному духу, неперевершеному досвіду та відданості хокею, Олександр Сухенко є справжнім натхненником для молодого покоління хокеїстів, продовжуючи вносити неоціненний вклад у розвиток українського хокею.

Олег  Юрійович Нікулін
Олег Юрійович Нікулін
Тренер
Ігор Валентинович Юрченко
Ігор Валентинович Юрченко
Тренер
Олександр Сергійович Муханов
Олександр Сергійович Муханов
Тренер
Олександр Миколайович  Федоров
Олександр Миколайович Федоров
Тренер